IV edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni i II Forum Pomorskie Koła Gospodyń Wiejskich

2022-05-30 15:33
IV edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni i II Forum Pomorskie Koła Gospodyń Wiejskich

W dniach 26 i 27 sierpnia br. w Akademii Marynarki Wojennej Gdyni odbyła się największa konferencja gospodarcza!

 

W wydarzeniach udział wzięli eksperci z jednostek naukowo –badawczych, naukowcy, przedstawiciele biznesu, politycy, przedstawicielki kół gospodyń wiejskich.

 

Tematem konferencji i paneli dyskusyjnych był rozwój z zakresu energetyki, gospodarki morskiej, polityki senioralnej, geopolityki, ekonomii, Informatyki, cyfryzacji i programowania, handlu zagranicznego, współpracy publiczno-partnerskiej, transportu i infrastruktury, modernizacji przemysłu ciężkiego (zbrojenia, maszyny stoczniowe) i przemysłu chemicznego oraz ochrony środowiska. Szczególne zainteresowanie wzbudził zakres tematyczny związany z wodą , wodorem i węglem (Kongres 3W współorganizowany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego). Uwieńczeniem konferencji były nagrody i odznaczenia wyróżniających się firm na polskim rynku.

 

Wydarzeniu towarzyszyły pokazy rękodzieł i sztuki kulinarnej przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z woj. pomorskiego w ramach II Pomorskiego Forum Kół Gospodyń Wiejskich, które również otrzymały nagrody za zaangażowanie w rozwój obszarów wiejskich.

 

Należy wspomnieć, iż Parterem Generalnym IV Forum Wizja Rozwoju jest PKN Orlen.

 

Parterem Strategicznym jest Bank Gospodarstwa Krajowego, Węglokoks S.A. i KGHM Polska Miedź S.A.

 

Partnerem Głównym i Merytorycznym jest Grupa Lotos S.A.

 

Partnerem Głównym jest Totalizator Sportowy sp. z o.o. i Energia Grupa Orlen.

 

Partnerem Hackathonu jest Fundacja KGHM Polska Miedź S.A.

 

Partnerem II Pomorskiego Forum Koła Gospodyń Wiejskich jest Fundacja Lotto.

 

Partnerami plus są PGNiG i Fundacja State Of Poland.

 

Kolejne ważne wydarzenia gospodarcze:

 

20-22 wzreśnia 2021 r. odbędzie się XIII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach! - Zarejestruj się i zobacz Agendę.www.eecpoland.eu/pl

 

05-06 października 2021 r. w Warszawie odbędzie się 6. edycja Kongresu 590 pod hasłem "Nowe możliwości". Zakres tematyczny obejmuje 7 obszarów: nowe państwo, nowe rynki, nowe sektory, demografia, zdrowie, nauka (badania i rozwój), nowy obraz Polski. Szczegóły: www.pap.pl i kongres590.pl(C) 2020 Fundacja PRODESSE ul. Dworcowa 4/12 38 - 700 Ustrzyki Dolne KRS: 0000878199 NIP: 6891236166 KONTAKT: +48 574 365 666 / +48 883 505 705

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl