Plastbud Spółka z o.o.

-stawiamy na polską markę, polski produkt i polski kapitał

Plastbud Spółka z o.o. z Pustkowa, to spółka z województwa podkarpackiego,  działająca od 1996 r. według zasady B2B,  dlatego w swojej ofercie proponuje produkcję wyrobów pod marką własną klienta.

Spółka jest liderem na rynku krajowym i rynku europejskim w przemyśle  chemii budowlanej, w przemyśle chemicznym, a w szczególności w przemyśle farb i lakierów, papierniczym, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz poligraficznym.

Spółka Plastbud z o.o. głównie specjalizuje się w  produkcji past pigmentowych, żywic syntetycznych, środków powierzchniowo- czynnych.

Prężnie współpracuje z największymi dostawcami pigmentów i komponentów chemicznych oraz producentami maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji chemicznej w Europie i na świecie. 

Posiada nowoczesne laboratorium, w którym prowadzi prace badawczo-rozwojowe oraz bazę produkcyjną oferując kontrahentom  produkty wysokiej jakości według zapotrzebowania.  Zatrudnia ok. 70 osób, w tym doświadczonych technologów. 

Spółka Plastbud z o.o. otrzymała liczne  nagrody, wyróżnienia i certyfikaty:

1. Gazela Biznesu potwierdzająca przynależność firmy do grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm;

2. Gryf Powiatu Dębickiego przyznawany przedsiębiorstwom, które swoją działalnością przyczyniają się do tworzenia pozytywnego wizerunku powiatu.

3Podkarpacka Nagroda Gospodarcza w kategorii firm średnich przyznawana za innowacyjność, nowoczesność technologii, dynamikę rozwoju, strukturę zatrudnienia, dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy, certyfikaty jakości, relacje z kontrahentami, wpływ na środowisko, działalność charytatywną i na rzecz społeczności lokalnej,

4Wyróżnienie w rankingu „Wehikuły czasu” przyznawane firmom rozwijającym się dynamicznie, tworzącym nowe miejsca pracy, wiarygodnym finansowo;

5. "Orzeł tygodnika Wprost” – nagroda dla firm wnoszących szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Certyfikaty:

1. Certyfikat Lidera Nowoczesnych Technologii Na Rzecz Rozwoju Zasobów Ludzkich;

2. Certyfikat Przejrzysta Firma przyznawany firmom, których kadra kierownicza docenia rolę wywiązywania się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych. Jest on wyznacznikiem bezpieczeństwa transakcji i czyni firmę wiarygodną i rzetelną.

3. Certyfikat Wiarygodności potwierdzający wiarygodność płatniczą i bardzo dobrą zdolność płatniczą firmy Plastbud Sp. z o.o.

Gratulujemy! Dziękujemy! 

 Plastbud Sp. z o.o.

Pustków 164B, 39-205 Pustków, k./Dębicy

woj. podkarpackie

 NIP: 872-21-23-816

www.plastbudsp.pl

e-mail: kontakt@plastbudsp.pl

tel. fax +48 14 686 52 46

 (C) 2020 Fundacja PRODESSE ul. Dworcowa 4/12 38 - 700 Ustrzyki Dolne KRS: 0000878199 NIP: 6891236166 KONTAKT: +48 574 365 666 / +48 883 505 705

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl