Promujemy Rzeczypospolitą Polską

2022-05-31 16:39
promujemy Międzyzdroje
Promujemy Rzeczypospolitą Polską

Międzyzdroje, to bardzo bogate w infrastrukturę turystyczną małe miasto-kurort w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim położone nad Morzem Bałtyckim na wyspie Wolin. Słynie z ogromnej ilości realizowanych inwestycji budowlanych, w tym na dzień dzisiejszy posiada aż 280 obiektów hotelowych i nadal przyciąga deweloperów. Słynie również z rozbudowanej  infrastruktury sportowej i drogowej,  z zagospodarowania plaży, rozbudowanej mariny i portu rybackiego oraz bardzo bogatej oferty kulturalnej.

Międzyzdroje, to Lider Rozwoju Regionalnego z uwagi, iż przyciągają rzesze turystów przez cały rok, miasto otrzymuje także bardzo wysokie rankingi w skali kraju pod względem zarobków mieszkańców i inwestycji.

 Międzyzdroje słyną także z corocznych spotkań celebrytów na Festiwalu Gwiazd,  w tym czasie staje się stolicą kultury i sztuki. Spacerując po Alei Gwiazd, tzw. Promenadzie Gwiazd  można przyłożyć rękę do odciśniętych tam dłoni polskich artystów, a także przyjrzeć się rzeźbom, które upamiętniają wybitnych polskich reżyserów.

Co jeszcze oferują Międzyzdroje?

Do najciekawszych należą: Woliński Park Narodowy, Kawcza Góra, Bałtycki Park Miniatur, Promenada Nadmorska, Gabinet Figur Woskowych, Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego, Park Linowy Bluszcz, Bunkier V3, Oceanarium, Zagroda Pokazowa Żubrów, Planetarium, Labirynt Luster, Jezioro Turkusowe, Latarnia Morska Kikut, Przystań rybacka.

Międzyzdroje nadal się rozbudowują i wzbudzają podziw zarówno wśród turystów jak i mieszkańców (ok.5422), a liczba inwestorów   corocznie wzrasta tak jak wzrasta liczba obiektów i wieżowców. Natomiast stare obiekty takie jak Hotel Bałtyk będą mieć nowe życie...

Sami zobaczcie i się przekonajcie! Zapraszamy!(C) 2020 Fundacja PRODESSE ul. Dworcowa 4/12 38 - 700 Ustrzyki Dolne KRS: 0000878199 NIP: 6891236166 KONTAKT: +48 574 365 666 / +48 883 505 705

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl