Szczepimy się!

2022-05-31 17:23
Szczepimy się!

W Zamościu podpalono Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Mobilny Punkt Szczepień!

Dla nas, jest to niedopuszczalny precedens, nieuzasadniona wola i brak obiektywizmu. Jakimi pobudkami się kierowano, skoro wiemy, że:

-szczepienia mają charakter dobrowolny,

-szczepienia są nieodpłatne,

-obowiązuje dobrowolny dobór szczepionki,

-występuje dobrowolność, dogodność i ułatwienia w dostępie do punktu szczepień i szczepionek,

-zachowane są i przestrzegane zasady  bezpieczeństwa,

-służby ratownicze i funkcjonariusze publiczni dla dobra społeczeństwa narażają własne życie i zdrowie,

-występuje wzrost zakażeń i prawdopodobieństwo powrotu pandemii,

-kraje europejskie przywracają ograniczenia epidemiologiczne,

-wprowadzany jest zakaz przekroczenia granic osobom niezaszczepionym.

Reasumując:

Chcąc zahamować pandemię każdy rozsądny i odpowiedzialny Obywatel zaszczepi się dla siebie, swoich bliskich i dla dobra swojego kraju.

Każdy rozsądny i odpowiedzialny Obywatel chce być zdrowym, rozwijać się, spełniać własne marzenia.

Jesteś przeciwnikiem szczepień, masz odmienne poglądy- nie szczep się, ale daj szansę tym, którzy chcą się zaszczepić! Chcą być zdrowi!

Uszanuj pracę służb ratowniczych, bo oni pierwsi przybędą z pomocą, by ratować Twoje życie i życie Twojej rodziny!

Nie dewastuj publicznego mienia, bo ono służy dla dobra całego ogółu społeczeństwa!

SZCZEPIMY SIĘ!

Fundacja Prodesse przyłącza się do kampanii promującej akcję „Szczepimy Się!” Spot: youtu.be -Ostatnia prosta! Szczepimy się!

Seniorze, zgłoś się na szczepienie przeciwko koronawirusowi:  Spot: youtube/Seniorze/Szczepimy Się

Skrypt_-_czsc_informacyjna.pdf

Adres: www.gov.pl/szczepimysie